Studio PureErcüment Yüzer says;
3 ay önce tanıştığım Studio Pure Fitness Çalışanları yüzlülüğü ve özel seanslarıyla çok kısa sürede Adana'nın en başarılı spor salonu haline gelmiş. Studio Pure profosyonel ekibi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yönetimiyle bir ilke imza attığını düşünüyorum.


Studio PureHakan Ateş says;
Güler yüzlü çalışma anlayışıyla,profosyonel eğitmenlerinin önderliğinde,sadece fitness degil, plates, zumba, tae-bo, spinning, oryantel gibi günün stresini atmaya yardımcı olan ve bunu bir hediye olarak bizlere sağlayan,özel olduğumuzu hissettiren Studio Pure ekibine sonsuz teşekkürler.


Studio PureMeriç Neli says;
10 yılı aşkın süredir devamlı geldiğim Magic Fitness Center'de yeni bir anlayış ve vizyon ile 3 ay gibi bir sürede Studio Pure adı altında başarıya ulaştığınıza inanmaktayım.Personeliniz ve hizmet kalite anlayışınızı taktir etmekte ve bu başarınızın devamını dilerim.


Studio PurePelin Gülbağ says;
Magic Fitness adı altında kayıtlı olduğum salonun yönetim değişikliği ile 3 aydır yeni yönetimle sporuma devam ediyorum.Disiplinli eğitim kadrosu ve güler yüzü ile Adana'nın en iddalı spor merkezi olduğunu düşünüyorum.Teşekkürler studyo pure.


Studio PureAli Kır says;
2013 şubat ayından beri; eşim,kızım ve ben düzenli olarak tüm derslere katılmaktayız.Başladığımız günden beri salondaki tüm personelin güleryüzlü ve seviyeli olması hassas olduğumuz temizlik konusunda salonun taviz vermemesi bizi salona bağlayan nedenlerin başında geldi. Girdiğimiz tüm derslerde,eğitimli hocaların disiplinli bir şekilde,birebir ilgilenerek çalıştırması neticesinde olumlu derecede fiziksel ve ruhsal değişiklikler hissettik. Salon yönetiminin üyelerden gelen talepler doğrultusunda dersleri ve saatleri düzenleyerek,üyelere yardımcı olması,salona olan bağımlılığımızı arttırdı.Öyle ki,salona gitmediğimiz günlerde kendimizi rahatsız hissetmeye başladık.


Studio PureAyşegül Baki says;
Zinde ve formda uyanmak istiyorsan; eğlenmek ve samimiyet istiyorsan Studyo Pure. Teşekkürler.


Studio PureYonca Birbiçer says;
Salonunuzdan çok memnunum. Başladığım günden bu yana çok iyi hissediyorum. Banu ve Aydan Hoca’nın derslerinde çok iyi spor yapıyorum. Burada olmaktan çok memnunum. Teşekkürler.


Studio PureZeliha Atlamaz says;
Salonunuzdan ve hocalarınızdan çok memnunum. Özellikle Banu ve Aydan Hoca’nın seanslarında çok keyifle spor yapıyorum.


Studio PureGülseren Çolak says;
Salona düşünerek geldim ama buradan çıkmak istemiyorum. Vücudumu ve kaslarımı tanıdım. Çok mutluyum.


Studio PureEda Koç says;
Adana’ da pilates ve yoga işini sevgi ve ciddiyetle en temiz en düzenli yapan salonlardan biri olan STUDIO PURE ‘e teşekkür ederim."


Studio PureEmel Yavuz says;
Her gün keyifle spor yapmaya geldiğim ve güler yüzlü, sevecen eğitmenlerle karşılaştığım yerdir Studio Pure… İstediğim hizmet seçeneklerinden faydalanarak günün tüm yorgunluğunu ve stresini attığım yerdir Studio Pure. Aysun Hoca ve ekibine çok teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Sevgilerimle.


Studio PureMünevver Koca says;
25 Mayıs 2011 tarihinden bu yana Studio Pure üyesiyim. Daha önce de çeşitli spor salonlarını denedim. Studio Pure’ da bulunan pilates, yoga ve zumba eğitmenlerinden çok memnun kaldım. Ağırlıklı olarak pilates ve zumba seansına geliyorum ve her iki seanstan da çok memnunum. Eğitmenlerin de pilates bilgisi ve seans deneyimlerinden çok memnun kaldım. Kendilerine güveniyorum ve egzersiz yapmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler.


Studio PureSenem Özdemir says;
5 Nisan 2011 tarihinden bu yana Studio Pure üyesiyim. İlk günden bu yana düzenli olarak tüm seansları denedim ve hepsinden son derece memnun kaldım. Eğitmenlerimizin sıcak yaklaşımlarıyla pilates, yoga ve diğer tüm seanslar çok zevkli geçiyor. Vücudumdaki yansımasını da olumlu şekilde gözlemliyorum. Ayrıca salonumuzun hijyen konusundaki titizliği de gözardı edilemez. Güvenilir bir şekilde egzersiz yapıyoruz. Studio Pure, gönül rahatlığı ile arkadaşlarıma tavsiye edebileceğim bir mekan. Tüm eğitmenlerime sevgiler.


Studio PureMüge Dağ says;
Studio Pure’daki seanslara katılmaya başladığımdan bu yana vücudumun sıkılaştığını gördüm. Bütün seanslara zevkle katılıyorum. Özellikle yoga seansından çıktığım zaman kendimi daha huzurlu ve mutlu hissediyorum.


Studio PureVilda Demir says;
Salonunun temizliğini, seans saatleri ile ilgili prensipli çalışmalarını takdir ediyorum. Kendi programımıza uygun saatlerdeki seanslara katılabilmek biz üyeler için çok avantajlı. Değerli eğitmenlerimizden Derya Hanım ve Banu Hanım’a, pilates, bar pilates, zumba’daki yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Seans saatlerinin titizlikle yürütüldüğünü ve tüm çalışanların güleryüzlü ve sempatik tavırları ile bizleri evimizdeymişiz gibi hissettdiklerini belirtmek istiyorum.


Studio PureNevin Palalı says;
İkinci adresim Studio Pure… Zevkle spor yapıyorum. Güler yüzlü eğitmenlerimiz bizi canı yürekten karşılıyor. Egzersiz yaptığım zaman kendimi huzurlu ,mutlu ve daha sağlıklı hissediyorum… Herkese teşekkür ediyorum. Sevgiler.


Studio PureÖznur Ünsal says;
Stüdio Pure, haftanın 5 günü, gelmek için can attığım bir yer. Burada geçirdiğim 1 saatlik seans sonunda büyük mutluluk ve huzurla ayrılıyorum. Formumu Studio Pure ‘a borçluyum. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.