MassageSelülit tedavisinin en önemli ayagı masajdır.Selülit olusumunun baslıca nedeni dolasımbozuklugudur. Kan ve lenf dolasımındaki bozuklukve yag dokusundaki artık toksik madde birikimine yolaçar. Selülit Masaji kan ve lenf dolasımını harekete geçirir vedokuların taze oksijen ile dolmasını saglar.Selülit Masaji, deri altı kan dolasımını iyilestirerekdamarların çapının daraltılması ve kanınbacaklardan düzenli olarak akmasını saglar.Böylece bozuk kan dolasımının yenidendüzenlenmesi, hücrelere daha iyi oksijen gitmesive toksit maddelerin vücuttan atılması saglanır.

Yumeiho Masajı
Vücudun dogal iyilesme fonksiyonunu artıran, iyilestirici manuel terapidir. Vücudun agırlık merkezini esas alır ve vücut diagnostigini düzeltmeyi hedefler.

Tüm Vücut Masajı 
Kan dolasımını hızlandırarak günün stresini ve yorgunlugunu atmakla beraber, psikolojik yönden de moralinizi yükseltir. Tüm vücutta genel bir gevseme meydana gelir.

Sırt Masajı 

Iyi bir sırt masajı gerginligi azaltır,agrı ve sızıları dindirir ve huzurlu bir rahatlama saglar.Masaj kasları gevsetmekle kalmaz, saglıgın korunmasına da katkıda bulunur. Sinirler omurgadan baslayarak tüm vücuda dagılır ve masaj da dogrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini rahatlatır. Yavas ve ritmik hareketlerle sakinlestirici ya da hızlı ve çabuk hareketlerle canlandırıcı etki yaratabilirsiniz. 

BiofaceLift,ciltte olusan kırısıklıkları, çizgileri yokeden; cildin nemini muhafaza etmesini saglayanve bu sekilde genç kalmaya yönelik kolajen,elastin,antioksidan ve gerekli hormonları üretme gibidogal kabiliyetlerini kaybetmesini engelleyentamamen dogal bir tedavi yöntemidir. Tedavi yüzakupunkturu,mezoterapi, lenf bezlerini rahatlatıcı masaj veizometrik egzersizlerden olusur. Tedavinin etkileri gözle görülürsekilde olumludur. Ten renginde degisiklik, kırısıklıklarınazalması, ödem ve/veya sarkmaların giderilmesi gibi etkilerin yanısıra tüm vücuttaki bioregülasyonun saglanmasında daetkilidir. Bütün bunların 3-4 seansın sonuında kötü yeme alıskanlıklarından kurtulma, vücuttaki su kaybınınengellenmesi gibi olumlu sonuçlar gözlenmistir.BiofaceLift tedavi aşamaları :

1.Yüz Akupunkturu : Bu asamada yüzde belirlinoktalara cok ince igneler batırılır.Bu igneler enerjimerdiyenlerinin aktive olmasını saglayarak baglayıcıkas dokusunu uyarır ve yeni cilt hücrelerininolusumunu saglar.

2.Mezoterapi : Kolajen ve hyaluronik acit gibihomeopatik tedavi edicilerin ve mikronitruentlerin cildeenjekte edilmesidir. Bu tedavi ediciler mitokondri vebroblastları uyarır ve bu sekilde kolajen üretimini arttırarakhücre yenilenmesini arttırır. Bu yöntem ile cilt kremlerinin nüfuzedemedigi noktalara ulasılır.

3.Lenf bezlerini rahatlatıcı masaj : Bu yöntem cilttehapsolmus toksinlerin ve metabolik atıkların dısarıatılmasını saglar.

4. Izometrik egzersizler : Ciltte birikmis gerilimindengelenmesini saglayarak kırısıklık olusumunuengeller.